SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Q7 3.0 TDI DPF S-line Sport Navigacion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
Lloji :
Audi Q7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
279,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2009
ID e produktit :
134376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi Q7 viti 2009 S-line Sport kerre esht full option gjithashtu esht komplett i servisum ne servicin e Audi ne gjermani deri ne kilometrin e fundit cmimi esht sipas marveshjes kerri esht Automatik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
4915165203423
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »