SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mini Cross 125cc
Çmimi fillestar :
€400.00
Ju kurseni :
€150.00 (38% zbritje)
Çmimi :
€250.00 Çmimi rritet në €400.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '17
Lloji :
Mini Motots
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Viti :
2010
ID e produktit :
134385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mini Cross klipin e damtun..
Informata rreth publikuesit
Beg
Therandë
049-855-992
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »