SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen picasso 2003 2.0 hdi
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor
Lloji :
Citroen Xsara Picasso
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
134387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte e ardhur nga zvicrra dhe ne gjendje perfekte , nuk ka nevoj per asnje cent investim ,te gjitha te ndrruara me kohe , liber te servisit si dhe te gjitha funksionet ne gjendje te rregullt vetura eshte e prodhuar ne vitin 2003 manual me motorr ne gjendje perfekte Gjithashtu klima tronik komanda ne timon etj .
NA KONTAKTONI EN 049490871 OSE NE VIBER +38649490871 CDO DIT PERVEQ TE DJELAVE . GJINDEMI NE MITROIVCE
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Mitrovicë
049490871
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »