SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 7 1,6 TDI 110PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2013
ID e produktit :
134389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
179000,81KW(110PS),DIZEL,NDRRUSI;MANUAL-6,DYER;5

VITI;2013,NGJYRE HIRI METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,START-STOP,KLIMATRONIK,NAVIGATION,KOMANDA NE TIMON,SENZORA PARKIMI,FELNE ALUMINI ETJ
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »