SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2,0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
112,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
CD Player
ID e produktit :
134390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
112000KM,105KW(143PS),DIZEL,NDRRUSI;MANUAL,DYER;4

VITI;2008,NGJYRE E ZEZE METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIMATRONIK,ULSET ME NXEMJE,INTERIERI SPORT,LED,BI-XENON,DRITARE ELEKTRIKE SENZORA PARKIMI,FELNE ALUMINI ET
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »