SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kamioni ne gjendje te mir!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '16
Lloji :
Man TG A
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
24.00
Viti :
2000
ID e produktit :
134391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MAN-TGAPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Halil
Prizren
045-502-760
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »