SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
aprilia sr 125
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
134398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
skuteri esht ne gjendje perfekte. shpejtsin maksimale 140 kmh muni me ardh me kqyr .
Informata rreth publikuesit
Mid
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »