SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat 3c 2.0 tdi automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
219,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
134401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasat 3 c 2.0 tdi automatikPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xx
Prishtinë
044412212
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »