SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi a6 2012
Çmimi :
€31,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '17
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
90
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
134406
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 2012 3.0 90.000 kmPostuar nëpërmjet celularit. 044 50 50 22
Informata rreth publikuesit
Arianit
044505022
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »