SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi a3 2010
Çmimi fillestar :
€15,000.00
Ju kurseni :
€2,500.00 (17% zbritje)
Çmimi :
€12,500.00 Çmimi rritet në €15,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
134407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
A3 2010 full extra 167 mij tkalume automatik 044 50 50 22Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arianit
044505022
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »