SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
skuter ducati 150 cc
Çmimi :
€1,450.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '16
Lloji :
Deucati
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,500
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2010
ID e produktit :
134414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
skuter ducati 150 cc

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valdet
Ferizaj
044866991
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »