SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET GOLF V 2.0 TDI, DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Gjurmues
ID e produktit :
134415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF V 2.0 TDI, DSG
VITI : 2005
GJENDJA : NE RREGULL
CLIMATRONIC
ME FELLNE 17' TE AUDI ORIGJINAL
Informata rreth publikuesit
Rent a car ALBOSS
Prishtinë
045 800 801
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »