SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes e 220 - 2002
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
134424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E 220 Nafte Automatik regjistrim ka edhe 1 vit esht ne gjendje perfekte tejet i rujtun i ka te kryera te gjitha servicet qe duhet ti ket nje vetur vetura ka shpenzime tejet tejet te vogla 5 litra ne 100 km vetura posedon fellne te AMG ku ka te shkruar logon e AMG ne fellne fabrikisht origjinale gjithashtu vetura posedon karrike prej lekure qe jan tejet te ruajtura pothuajse te reja siq shihej ne foto gjithashtu jan elektrike kuptohet funksionale po ashtu ka edhe board screen dhe i posedon pullat e komandimit ne timon posedon po ashtu edhe airbag gjithashtu vetura posedon edhe efektin per te zgjedhur per ver apo dimer e shum gjera te tjera por vlen te ceket qe vetura esht teper e ruajtur si ne karaseri ashtu edhe ne motor shihet edhe ne foto pres bleres serioz qmimi i diskutueshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
fitor
Prishtinë
044211551
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »