SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi a6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
134435
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen audi a6 2005 2.0tdi ne gjendje te rregullt teknike dhe fizike ! per me shum info kontakt 044 98 66 80 ndrrim i mundshem me vetura 2700-3000kubik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florian
044986680
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »