SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.3cdti nga zvicra me dogan 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:36
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
134437
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Corsa 1.3Cdti Nga Zvicra Viti 2006 Me Dogan Te Paguar kmh 172mij me liber servisi kmh e garantuara ,Vetura esht ne Gjendje shum te mir teknike dhe optike Abs Clima .etj,,, ju mirpresim auto nori per me shum Info na kontaktoo ne Nr 049739999
Informata rreth publikuesit
arben
Ferizaj
044673380
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »