SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN 2.0TDI DSG HIGH LINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '16
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
134443
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vw touran 2.0 Tdi viti 2011, Automatik DSG, Full extra Senzor para mrapa, kamera, hec vet auto pilot, parkohet vet Parking Pilot, Amortizerat Sport-comfort me komand, Dritat Bi-Xenon Shtopat me Leda, ulset antillup, 7 ulse, fellne me goma te veres po thuajse te reja Michelin, qdo 10 mi km servis ne servisin e autorizuar AMAG Ne Zvicërr, me libra te servisi te garantuara te gjitha, ne gjendje te shkelqyr, i pa aksidentum, pa asnje grrithe, per info shtes nr contact 049 666 157Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prizren
049707174
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »