SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN 2.0 DSG
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '16
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
134444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vw Touran 2.0 dizel motorin model te ri, automatik DSG, 7 ulse , dritat Bi-Xenon, timon me komanda, shpejtsit ne timon, vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike, 240 mi km me libra te servisit me te gjitha, info shtes 049666157

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prizren
049707174
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »