SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 5 1.9 TDI 77 KW
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
134448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES GOLF 5 1.9 TDI 77 KW VITI 12/2004 model 2005 RKS EXTRA: KLIM ESP ABS SERVO AIRBAG GJAMA ELEKTRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE SHIBER VETURA OSHT SHUM E RUJTNE SI JASHT EDHE MBRENDA SKA NEVOJ ASNI INVESTIM VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK TEL 044 264 888 ndrrim i mundshem sms mos dergo
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »