SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet GOLF 5 - 2005
Çmimi :
€7,980.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
134454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 5 automatik dsg 6 shpejtesi dissel tempomat komanda ne vollan klimatronik dhe mbrapa klim gjamat e zi fabrikisht golfi ka dy qelsa ka liber te servisit model 2005 viti 2004 full extra gomat e reja fellga ulen e ndrune gurtnet e ndrrune me ni fjal full extra o ne gjendje te mir me servis te krym
Regjustrumi i pare ne KosovePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agim
Vushtrri
049 363 887
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »