SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel frontera
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Lloji :
Opel Frontera
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
ID e produktit :
134470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel frontera me targa të huaja për që do informacion lejmrohuni në ViberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Locarno, Switzerland
0041768040291
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »