SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel frontera
Çmimi fillestar :
€3,100.00
Ju kurseni :
€310.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€2,790.00 Çmimi rritet në €3,100.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Lloji :
Opel Frontera
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1998
ID e produktit :
134475
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel fronteraPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Locarno, Switzerland
0041768040291
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »