SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Suzuki Swift Sport
Çmimi fillestar :
€10,000.00
Ju kurseni :
€1,000.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€9,000.00 Çmimi rritet në €10,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht
Lloji :
Suzuki Swift
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
93,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
134483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Suzuki swift sport 1.6 benzin (140 ps)

Karrika me nxemje
Karrika sport
Keyles
Bixenon
Fellne 17
Liber servisi
Xhama te erresuar fabrikisht


Per me shum info:
045-601-220
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
rexh
045601220
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »