SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C3 1.4 HDI Disel
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
265,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
134496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Citroen C3 2003 1.4 HDI Diesel

Ne gjendje shum te mire i ardhur nga Gjermania regjistrrimi i pare ne KS..Regjistrrim deri me 10.11.2016..Goma te reja M+S..Shpenzime shume te vogla..Te kaluara 265.000 km..Pasqyret me rrym komanda ne vollan tempomat gjamat me rryme etj..i pa maskuar ne asnje vend..

045--584--246Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arber
Gjakovë
045/584246
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »