SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 2
Çmimi :
€1,750.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1988
ID e produktit :
134509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 2 turbo disel 1.6 regjistrim 10 muj me ni fjal kerri siq po shihet ne foto esht tip top

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nexhat
044543152
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »