SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 206 2.0 hdi +38649 67 65 65
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,458
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
134512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ne gjendje perfekte me servisa te gjitha te kryer regj 7 muj
Informata rreth publikuesit
vv
Prizren
044826862
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »