SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes C200 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
251,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
134515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes C200 2002 pa dogan I ardhur nga jashte ne gjendje shume te mire si Brenda Ashtu edhe jashte per me shume info kontakto ne nr 044/259-069 dhe viber +377/44-259-069

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kenan
Pristina
044/259-069
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »