SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skuter
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '16
Lloji :
MZ
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2008
ID e produktit :
134528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes skuter mondial 150cc viti 2008 , osht krejt ngjendje trregullt , ekstra: Bagazhi , dorezat Monster , akumlator, dritat hallogen dokumenta ska.. boj edhe ndrrim me naj vetur pa regjistrim etj ... per mashum info viber : +38649886948

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
LiRidon
Podujevë
049886948
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »