SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa c 12 1.2 16v
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
128,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2004
ID e produktit :
134543
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel corsa 1.2 16v benzin viti prodhimit 2004 e ardhun prej zvicrre 128000 KM Bejm edhe ndrrimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ermal
Mogillë
044596804
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »