SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf-4 1.9 TD-(I) 74KW 101ps Pacific Disel, 2003.
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,795
Motori (kubik) :
1896.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player
ID e produktit :
134554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf-4 1.9 TD-(I) 74KW 101ps Pacific Disel, 2003.
- Regjistrimi i pare 29.04.2016 RKS
- I ruajtur ne gjendje shume te mire.
- Full extra Bord Kompjuter,
- ESP , ABS , AirBag
- Klima Tronic
- Rregullues Klime
- Oret Kromit,
- Karrige me Ngrohje,
- Radio,
- CD Playe,
- 6 DISC CD CHANGER
- Xhama Elektrike,
- Pasqyre Elektrike,
- Mbyllje Qendrore,
- Alarm,
- Child Locks,
- Interier shum te ruajtur,
- Klim (funksionale),
- Krom Paket,
- Dy Celesa etj...

Fatoni, Viber: +37745589100
Informata rreth publikuesit
Faton
Lipjan
045589100
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »