SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw touran
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '16
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
134559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw touran eshte ne gjendje te shkelqyeshme teknike. Eshte shum e ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht. Ka regjistrim deri ne fund te vitit. Dritat i ka xenon fabrikisht dhe ka 4 goma rezerv te dimrit me gjeth fellne. Me nje fjale vetura eshte tip-top

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpend
044/049 257682
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »