SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206 XS
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2001
ID e produktit :
134590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
peugeot 206 xs sport benzin 2001
Ndrrim i mundshum
Mund te kontaktoni edhe ne viber
+377 44 992 648
Informata rreth publikuesit
Artan
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »