SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes c200
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '16
Lloji :
Mercedes 200
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2001
ID e produktit :
134593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes c200,benzin kompresor viti 2001,regjistrim deri ne prill 2017.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ismail
Prishtinë
049135168
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »