SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 1.9tdi 66 kv viti 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:14
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,300
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
134598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 1.9tdi 66 kv viti 2008 vetura osht sa po ardhur nga jashti ( ME DOGAN TE PEGUAR ) per info kotakto ne tele 044 139 396Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto salloni Ledri-SM
Pejë
049199841
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »