SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart fortwo 800 dizell automatik me klim
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:06
Lloji :
Smart For Two
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
800.00
Viti :
2003
ID e produktit :
134599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe nderrohet
Smart fortwo
Viti fund 2002 model 2003
Automatik tiptronik
Me klim dhe panoram
Rks 4 muaj
Gjendje perfekte
Vetura gjendet ne prishtine
Info tel prej 9:00 - 22:00
044 207 526 dhe viber 049 207 526Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AUTO CH
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »