SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz sprinter 311cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:23
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,988
Motori (kubik) :
311.00
Viti :
2006
ID e produktit :
134609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz sprinter 311cdi 
Maxi 
Me Ulse 
KLIM 
Central 
Viti 2006 
173988km
Pa Dogan 
Lift mbrapa per invalid

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Vushtrri
049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »