SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz sprinter 311cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
311.00
Viti :
2006
ID e produktit :
134611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz sprinter maxi 311 Cdi viti 12.2006 me ulse 8+1 ne gjendje shum te mir me klim i sa po ardhur prej Holandes km 202000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Vushtrri
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »