SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES- NDRROJ CITROEN AUTOMATIC C4 PICASSO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '16
Lloji :
Citroen C4 Grand Picasso
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
134614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
 Importuar nga Zvicra
 Marshin automatik-tiptronik
 7 Ulese
 Tempomat
 Klima-tronik dy zonale
 Board Computer
 ABS,
 AIRBAG
 Libër Servisi
 Pa Doganë
 Drita Xenon, led për ndriçim ditor
 Xhamat kolor te fabrikuara

CITROEN:
Informata rreth publikuesit
aurel
Prishtinë
044307924
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »