SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0 TDI -07 S-LINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
134615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
 Importuar nga Zvicra
 2.0 TDI s-line
 171 PS
 Marshin manual
 Tempomat
 Klima-tronik
 Board Computer
 ABS,
 AIRBAG
 Libër Servisi
 Pa Doganë
 Sistem Navigacioni
Informata rreth publikuesit
aurel
Prishtinë
044307924
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »