SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes c220 -02
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
134616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes c220 dizell vetura esht ne gjendje shum te rregullt esht shum i ruajtur si mbrenda dhe nga jasht vetura posedon : esp klim gjamat me rrym masazh nkarrik
shoferit Tempomat etj kontaktoni ne nr +37745900517 mundeni edhe ne ViberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
045900517
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »