SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 525 - 2002
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Lloji :
BMW 525
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
134617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 525- 2.5 - 2002 ne gjendje te rregullt sport 210Ps

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kadri
Kosov
+37745433206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »