SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Hyundai ix35 (Jeep) 2010 (045 30 10 90)
Çmimi :
€8,250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:23
Lloji :
Hyundai Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
157,500
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
134620
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Hyundai ix35, 2.0 benzin, manual, karrigat para dhe mbrapa me ngrohje, klime dy zonale digjitale, cruise control, auto stop per leshim ne terene te pjerreta. Ka dy pare goma te dimrit dhe veres. I blere ne auto sallonin e Hyundai ne Prishtine ne maj 2010. I servisuar gjithmone me kohe. Ne gjendje komplet te rregullt mund te verifikohet kudo ne menyre kompjuterike dhe fizike. Shpenzimet i gjeni ne foto te marra nga website-i zyrtar i Hyundai, ne realitet ne rruge te hapur shpenzon 8.3 lit/100km. Regjistrim dhe TPL deri ne korrik 2017. Nuk bejme ndrrime.
Informata rreth publikuesit
Hyundai
Prishtinë
045/301 090
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »