SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 3335 meiller kipper 4 aks
Çmimi :
€22,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '17
Lloji :
Mercedes Actros
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
330,000
Motori (kubik) :
3335.00
Viti :
1987
ID e produktit :
134621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamioni Mercedes Benz 3335, 4aks me senik te aluminit, nderruesi i shpejtesive elektronik, rotaider etj. Kamioni eshte ne gjendje shum te mire teknike per me shum info kontaktoni ne 049 649 090

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bleron
049649090
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »