SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:59
Lloji :
Audi Q5
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
144,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
134638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra bardhe , 5 dyer , 5 ulse , nderuesin AUTOMATIK
OPSIONE : kimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset gjysme lekur te bardhe , ulset me ngrohje ,
ulset elektrike dhe memory , ulset sport , navigacion GPS TV HD , bordkompjuter , tempomat ,
KAMER mbrapa , senzora te parkingut para dhe mbrapa , radio CD SD USB ,
dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system , dritat LED para dhe mbrapa ,
lart i hapur (PANORAM), abs , esp , airbag , fellne . etj .
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »