SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercede c 220
Çmimi fillestar :
€2,500.00
Ju kurseni :
€500.00 (20% zbritje)
Çmimi :
€2,000.00 Çmimi rritet në €2,500.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
380,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1994
ID e produktit :
134668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes c220

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naib
Prizren
044808477
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »