SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C 220 dizel 2.2 CDI Automatik tiptronik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:31
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2148.00
Viti :
2001
ID e produktit :
134670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Mercedes C220 Automatik viti i prodhimit 2001 dizel 2,2 CDI posedon : klim , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , paqyre elektronik , goma te reja , fellne te aluminit , 2 qelsa , kilometrat me garancion 240.000 KM me liber te servisit i regjistruar ne rks , ne gjendje teknike shum shum te mir , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 045235555
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Prishtinë
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »