SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 120
Çmimi :
€8,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
134677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 120---Modeli M-PACET
--- i regjistruar RKS edhe 8 mujj ----

-- VITII 25 / 11 / 2004---model 2005

- Motorri 2.0 diesel 164 ps 
- Manual 6 me shpejtsi
- Extra ::

- Klimatronik Dyzonale ( FUNKSIONALE )
- Karrika Lekur + me nxemje 
- Komanda ne timon
- Tempomat
- Radio CD + AUX
- Senzor parkingu
- Tavani i Zi fabrikish 
- Drita mjegulle 
- Fellne 17' me goma te veres te reja 
- Leda ne dyer jasht dhe komplet brenda vetura eshte me Leda fabrikishtt

- Vetura eshte gjendje shum te mire teknike nuk figuron peng ne ndonje bank dhe mund te perkthehet menjeher 

- Eshte e importuar nga Zvicra .nr 0037745465027.ndrrim i mundshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Marko
Klinë
045465027
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »