SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat leon fr 2.0 tdi 170ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
Seat Leon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
134678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes seat leon FR viti prodhimit 23.12/06 model 2007
motori 2.0 tdi 170ps
dritat xenon bixenon fabrikisht , klima tronik , board computer , cd/mp3/usb , pasqyre qe palohen , senzor te shiut , tempomat muzik extra 1000e
te gjitha servisimet e perfunduara , dhe te gjitha librat e servisit prej dites par qysh esht ble vetura , un jam pronari i dyt ne kosove.
fellne 18 me 4 goma te reja
i po sa ardhun nga gjermania regjistim 10 muaj rks.

ndrim nuk bej.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gent
Tirana, Albania
045606206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »