SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pezho 307 2.0 HDi
Çmimi fillestar :
€3,600.00
Ju kurseni :
€100.00 (3% zbritje)
Çmimi :
€3,500.00 Çmimi rritet në €3,600.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 01:40
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
134679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pezho 2.0 dizell Gjendje trregullt Posedon :ESP ABS CENTRALL BORDKOMPJUTER Kasteofon Aux Fllesh Per ma shum info kontaktoni ne keta numra+ Viber +37745-278-108 ; +38649-526-536Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
045-278-108
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »