SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
smart 600cc 2002
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Lloji :
Smart For Two
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
134688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen smart cabriolet viti i prodhimit 2002 .600 kubikk automatik 6+1 ka regjistrim edhe 1 muaj
vetura posedon
=klim
=air bag
=karikat me nxemje & likur
=cabriolet
=bord kompjuterik
=xhamat ne pull
=2 qelsa per ndezje
=alarm sigurije
=4 komat e reja me fellne
=muzik aktive
shpenzime shum shum te vogla vetura osht ne gjendje shum me mir me gjitha servizet e kryera 140 mi te kalume me liber servisi
Nr tel 044762825 & 049827134 kontakt edhe viber nuk baj ndrrim
Informata rreth publikuesit
Xeni
Pejë
049683447
peje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »