SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES JEEP GRAND CHEROKEE 2.7 CRD RKS 10 MUAJ 2004
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor
Lloji :
Jeep Cherokee
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
252,000
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2004
ID e produktit :
134693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes jeep grand cherokee 2.7 automatik crd me motorr të mercedesit viti i prodhimit 2004 modifikant i ardhur nga zvicrra me libra te servisit
• I rexhistruar rks deri më 08 / 08 / 2017 ( 10 Muaj )
Ekstra ;
• Klim
• Abs
• Air bag
• 4 X 4 automatik funksional
• Navigacion
• Komanda në timon
• Ulset lëkur / me nxemje
• Dritare elektronike / color
• Pasqyre me rrymë / palohen
• Instrumentabel të bardhë
• Senzora parkingu
• 2 Qelsa me telederigjues / alarm
• Kuk për terheqje
• Hologenka
• Fellne 17-she
• Me një fjal gjipi është full ekstra

• Nr Kontaktues 044 100 131 Viber

• Qmimi 6800 euro
Informata rreth publikuesit
SARA
Prishtinë
044100141
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »